Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда111180
Бір айда9806
Бір аптада1892
Кеше301
Тәулік44
54 облыстық пән олимпиадасы
21 Қаң, 12:35

        2016 жылдың 5-6 қаңтар күндері Павлодар қаласының №16 мектеп-лицейінде 54 облыстық  пән олимпиадасы өткізілді. Біздің мектептен 9-11 сыныптардан  35 оқушы қатысып, олимпиада қорытындысы бойынша I дәрежелі дипломмен - 4 оқушы, II дәрежелі дипломмен – 9 оқушы, III дәрежелі дипломмен – 7 оқушы марапатталды.

           Облыстық пән олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

І орын

1.      Боранжанов Абылайхан, география пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

2.      Арын Тоғжан, география пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

3.      Амирова Аида, ағылшын тілі, 9-сынып

Мұғалімі: Кыдырбаева Шамшырак Бекеновна

4.      Шамышева Анаэль, ағылшын тілі, 11-сынып

Мұғалімі:Шоканова Салтанат Ибраевна

ІІ орын

1.      Наурызбай Гулдана, биология пәні, 11-сынып

Мұғалімі: Оразова Гулден Нурмахамбетовна

2.      Иманбаев Бакытжан, тарих пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

3.      Сатыбаев Данияр, тарих пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Секенова Макпал Жанатаевна

4.      Аманбаева Дина, құқық пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

5.      Жандарбекова Куляим, қазақ тілі мен әдебиеті, 10-сынып

Мұғалімі: Казиева Багда Адилхановна

6.      Басынбекова Камила, қазақ тілі мен әдебиеті, 9-сынып

Мұғалімі: Рустемова Светлана Биляловна

7.      Жусупбаева Айсұлу, математика пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Айтхожина Айгуль Кабдышеитовна

8.      Сарыбай Аружан, география пәні,10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

9.      Бабажанова Аружан, орыс тілі мен әдебиеті, 9-сынып

Мұғалімі: Кидралинова Бибигуль Капаровна

ІІІ орын

1.      Таукенова Алина, биология пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Байбекова Гулмира Зиядиновна

2.      Магауина Аяулым, тарих пәні, 11-сынып

Мұғалімі: Секенова Макпал Жанатаевна

3.      Габдуллина Айза, орыс тілі мен әдебиеті, 11-сынып

Мұғалімі: Канапьянова Капия Кабиденовна

4.      Дисенова Шакира, ағылшын тілі, 10-сынып

Мұғалімі: Тайбупенова Кулян Каирбековна

5.      Уалиттенова Алсу, география пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

6.      Сыздыков Қанат, физика пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Касымжанова Роза Касымжановна

  1. Сапарбекова Сабина,құық пәні,  9-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

Шын жүректен жеңімпаздардықұттықтаймыз!

Үлкен жетістіктерге жете беріңіздер!