Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда160745
Бір айда15949
Бір аптада3027
Кеше393
Тәулік33

Жетістіктер

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы

№10 лицей – мектебінің жеңімпаздары мен жүлдегерлері

2016-2017 оқу жылы

Облыстық жасөспірімдер олимпиадасы

Информатика пәнінен

Еңсебек Мадияр Құрмет грамотасы

Биология пәнінен

Қайдар Бексұлтан 1 орын

Кинашова Анар 2 орын

Базыл Мирас 3 орын

Математика пәнінен

Кенжебаева Айжан Құрмет грамотасы

2016-2017 оқу жылы

Облыстық "Үздік авторлық бағдарлама" конкурсында математика пәнінің 

мұғалімі Тлеубергенова Зейнегүл мен тарих пәнінің мұғалімі Секенова Макпал

3 дәрежелі дипломды иеленді

2015-2016 оқу жылы

ІІ Халықаралық «Планета искусств» конкурс-фестивалі

Ардаков Әлімжан І дәрежелі диплом

Алдабергенова Әмина І дәрежелі диплом

2015-2016 оқу жылы

Республикалық ғылыми жобалар конкурсы

Зайыркелді Камила ІІІ орын

Байдильдина Салия ІІІ орын

Шамышева Анаэль Құрмет грамотасы

2015-2016 оқу жылы

Республикалық «Біздің ғұламалар» шығарма байқауында

 7 сынып оқушысы Бақытова Айшат  ІІІ дәрежелі диплом 

2015-2016 оқу жылы

«STOPcadr» атты аймақтық фотоконкурсы

9 сынып оқушысы Аманбаева Дина ІІІ орын

2015-2016 оқу жылы

Облыстық пән олимпиадасы

І орын

1.      Боранжанов Абылайхан, география пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

2.      Арын Тоғжан, география пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

3.      Амирова Аида, ағылшын тілі, 9-сынып

Мұғалімі: Кыдырбаева Шамшырак Бекеновна

4.      Шамышева Анаэль, ағылшын тілі, 11-сынып

Мұғалімі:Шоканова Салтанат Ибраевна

ІІ орын

1.      Наурызбай Гулдана, биология пәні, 11-сынып

Мұғалімі: Оразова Гулден Нурмахамбетовна

2.      Иманбаев Бакытжан, тарих пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

3.      Сатыбаев Данияр, тарих пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Секенова Макпал Жанатаевна

4.      Аманбаева Дина, құқық пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

5.      Жандарбекова Куляим, қазақ тілі мен әдебиеті, 10-сынып

Мұғалімі: Казиева Багда Адилхановна

6.      Басынбекова Камила, қазақ тілі мен әдебиеті, 9-сынып

Мұғалімі: Рустемова Светлана Биляловна

7.      Жусупбаева Айсұлу, математика пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Айтхожина Айгуль Кабдышеитовна

8.      Сарыбай Аружан, география пәні,10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

9.      Бабажанова Аружан, орыс тілі мен әдебиеті, 9-сынып

Мұғалімі: Кидралинова Бибигуль Капаровна

ІІІ орын

1.      Таукенова Алина, биология пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Байбекова Гулмира Зиядиновна

2.      Магауина Аяулым, тарих пәні, 11-сынып

Мұғалімі: Секенова Макпал Жанатаевна

3.      Габдуллина Айза, орыс тілі мен әдебиеті, 11-сынып

Мұғалімі: Канапьянова Капия Кабиденовна

4.      Дисенова Шакира, ағылшын тілі, 10-сынып

Мұғалімі: Тайбупенова Кулян Каирбековна

5.      Уалиттенова Алсу, география пәні, 10-сынып

Мұғалімі: Баракбаева Гульнар Тулековна

6.      Сыздыков Қанат, физика пәні, 9-сынып

Мұғалімі: Касымжанова Роза Касымжановна

             7. Сапарбекова Сабина,құық пәні,  9-сынып

Мұғалімі: Исабаева Зарина Нурлановна

2015-2016 оқу жылы

Республикалық «Ең үздік ғылыми жоба» атты оқушылар арасында

ғылыми жобалар сайысында 9 сынып оқушысы

Баймаханова Аружан биология пәнінен І орынға ие болды

 2015-2016 оқу жылы

«Біздің тұңғыш Президентіміз» атты Республикалық шығармалар байқауында 

8 сынып оқушысы Қадыр Темірлан ІІІ орынға ие болды
 
2015-2016 оқу жылы 

ҚР Ұлттық музейі ұйымдастырған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті

күніне орай «Менің тұңғыш Президентім» тақырыбындағы 7-8 – сыныптар

аралығында өткен республикалық сайысында мектеп оқушылары  

Қайдар Бексұлтан І орын

Базыл Мирас ІІІ орын

Бақытова Айшат Алғыс хатпен марапатталды.

 
2015-2016 оқу жылы 
 
ІІІ облыстық «Мағжан оқулары» конкурсында 7 сынып оқушысы

Айбек Арайлым «Ақын да бір бала ғой айға ұмтылған» номинациясы бойынша

ІІІ орынға ие болды

 
2015-2016 оқу жылы
 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы (8-11 сыныптар)

1 дәрежелі диплом

Канжигалинова Мадина (тіл білімі секциясы)

Наурызбай Гульдана (қоршаған ортаны қорғау және адам денсаулығын сақтау секциясы)

Сағынғалиев Ернур (техника секциясы)

2 дәрежелі диплом

Ибраева Айдана (биология секциясы)

Сабит Айдана (биология)

Мажит Қайыржан (биология)

Шамышева Анаэль (жер және космос туралы туралы ғылымдар)

Бержикова Айым (тіл білімі)

3 дәрежелі диплом

Доскиреева Диана (биология)

Байдильдина Салия (биология)

Ихтаева Минура (биология)

Бастемиев Айбек (биология)

Аманбаева Дина (адам және қоғам)

Сарыбай Аружан (жер және космос туралы ғылымдар)

Зайыркелді Камила (биология)

Баширбаева Алтынай (экономика)

Ербатыр Расул (қоршаған ортаны қорғау және адам денсаулығын сақтау)

2015-2016 оқу жылы

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы (1-7 сыныптар)

І орын

Нығметулла Кәмила (қазақ тілі және әдебиеті)

Айбек Арайлым,Болатова Айдана (математика, информатика)

ІІ орын

Аманбаев Бекжан,  Жаслан Саят (математика, информатика)

Омарова Адина (медицина, психология)

ІІІ орын

Кемер Дәмелі (орыс тілі және әдебиеті)

Амантай Балауса, Нұрғазина Қарақат (орыс тілі және әдебиеті)

Нургазинов Алихан, Асетов Амирхан (физика)

Аскарова Амина (биология)

Смагулова Сабира, Сапарбекова Амина (Тарих, өлкетану, этномәдениеттану)

2015-2016 оқу жылы

Облыстық "Үздік авторлық бағдарлама" конкурсында информатика пәнінің 

мұғалімдері Анкежанова Қаламқас пен Канапина Айнур

2 дәрежелі дипломды иеленді

2015-2016 оқу жылы

Облыстық жасөспірімдер олимпиадасы

Биология пәніне

Қайдар Бексұлтан 3 орын

География пәнінен

Нұржан Айзия 3 орын

 Сағынғали Айдан 3 орын

Егінбай Аяжан Құрмет грамотасы

Физика пәнінен

Сүлеймен Мейірхан Құрмет грамотасы

2015-2016 оқу жылы

«Өзін-өзі тану» пәні бойынша облыстық олимпиадасында  

9 сынып оқушысы Тлебалдыева Лағыл ІІ  дәрежелі дипломды иеленді
 
2015-2016 оқу жылы
  «Өрлеу» БАҰО» АҚ Филиалы Астана қаласы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институты өткізген «Үздік мультимедиалық презентация» атты Республикалық байқауда биология пәнінің мұғалімі Оразова Гүлден Нурмахамбетовна ІІ орынды иеленді 
 
2014-2015 оқу жылы
 
  ІІІ Халықаралық мұғалімдер арасында жазғы демалыс кезінде өткен «Педагогикалық ізденіс» атты сайысында биология пәні мұғалімі Байбекова Гульмира Зиядиновна І орынға ие болды 
 
 
2014-2015 оқу жылы
«5-6 сыныптарға арналған «зерде» аймақтық
математикалық олимпиадасы»

ІІ дәрежелі диплом  - Хамитова Камилла, Мукушева Диляра

ІІІ дәрежелі диплом - Сайлау Арсен

2014-2015 оқу жылы

 «5-6 сынып оқушылары арасындағы ІІІ облыстық кешенді олимпиада"

І орын:          

  Сартай Жания – 6 сынып

Хамитова Камилла - 5 сынып

         ІІ орын:            

     Мукушова Диляра – 5 сынып

Сайлау Арсен – 5 сынып

Ахмедия Еркебұлан – 5 сынып

Алимжан Алмаз – 6 сынып

                     ІІІ орын:        

    Біржанқызы Аружан – 5 сынып

Кожин Алибек – 6 сынып

 

2014-2015 оқу жылы 

«Кенгуру-математика» халықаралық математикалық ойын-конкурсының жеңімпаздары:

Шайман Ахмет - ІІІ орын, 4-сынып

Момынтаев Ерасыл – ІІІ орын, 4-сынып

Қосанов Адильхан – ІІІ орын, 4-сынып

Курмангалиева Адина – ІІІ орын, 5-сынып

Ильясова Алима - ІІІ орын, 5-сынып

Аманбаев Бекжан - ІІІ орын, 6-сынып

Кайдаров Амир -  ІІІ орын, 6-сынып

Рымбаева Назира - ІІІ орын, 6-сынып

Сартай Жания - ІІІ орын, 6-сынып

Токтаганов Турлыхан - ІІІ орын, 6-сынып

Омар Назира - ІІ орын, 6-сынып

 

2014-2015 оқу жылы 

«British Bulldog» атты ағылшын тілінен интеллектуалды сайыс жеңімпаздары:

Досыбай Ерасыл – І орын, 3-сынып

Хуантах Нурлыгул – І орын, 5-сынып

Кайдаров Амир – І орын, 6-сынып

Қайрола Ескелді - І орын, 6-сынып

Каббасова Айдана - І орын, 7-сынып

Капезова Милана - ІІ орын, 7-сынып

Жиенбаева Алтынай - І орын, 8-сынып

Сапарбекова Сабина - ІІ орын, 8-сынып

 

2014-2015 оқу жылы

Облыстық пәндер олимпиадасы

 

Аты-жөні

Сынып

Орын

Мұғалімнің аты-жөні

1

Жандарбекова К

9

І

Казиева Б.А.

2

Сатыбаев Данияр

8 (10)

І

Секенова М.Ж.

3

Арын Тоғжан

9

І

Баракбаева Г.Т.

4

Қаратай Ақиқат

11

ІІ

Исабаева З.Н.

5

Аманбаева Дина

8(9)

ІІ

Исабаева З.Н.

6

Магауина Аяулым

8 (9)

ІІ

Секенова М.Ж.

7

Рыспаева Камила

11

ІІ

Баракбаева Г.Т.

8

Шамышева Анаэль

10

ІІ

Шоканова С.И.

9

Науразбай Надира

9

ІІ

Шоканова С.И.

10

Қайыржан Алихан

11

ІІІ

Нурмагамбетова Г.А.

11

Мажит Қайыржан

10

ІІІ

Оразова Г.Н.

12

Габдуллина Айза

10

ІІІ

Канапьянова К.К.

13

Уалиттенова Алсу

9(10)

ІІІ

Баракбаева Г.Т.

14

Сарсенов Сырым

11

ІІІ

Дюсенова Ш.А.

15

Пшембаева Фатима

11

ІІІ

Жусупова М.У.

16

Айдаболов Райымбек

9

ІІІ

Агалиева А.Б.

17

Султанбаева Нурай

9

ІІІ

Толекова Б.К.

18

Толеухан Жұлдызай

9

ІІІ

Касымжанова Р.

 

 

 2014-2015 оқу жылы

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын

Орсариева Нұржамал (этномәдениеттану)

Омарова Адина (биология)

ІІ орын

Ахметова Адель (валеология)

Нұркешова Айгерим (қазақ тілі мен әдебиет)

Серикбаева Анель (биология)

Әлімжан Алмаз (математика)

Сактасынов Ералы (математика)

ІІІ орын

Адырбаев Айдар (биология)

Нурсагат Бикамал (русский язык и литература)

Кемер Дәмелі (қазақ тілі мен әдебиеті)

Баязит Канат (психология)

Болатова Айдана (русский язык и литература)

Аминова Даяна (русский язык и литература)

Тоқтар Ырысты (этномәдениеттану)

Апушева Аружан (этномәдениеттану)

2012-2013 оқу жылы

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

І орын - Мэлсов Батырлан (физика)

І орын - Садық Шыңғыс (физика)

ІІ орын -  Турарханов Еркебулан (физика)

ІІ орын - Басепов Казыбек (физика)

ІІІ орын - Оралов Асыхан (математика)

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

ІІ орын - Жумабекова Рабия (техника)

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

І орын:

Жумабекова Рабия (техника)

Маратов Нуркен, Балташ Риза (информатика)

Кабиденов Ануар, Байжигитова Рамина (Математика) 

Совет Ералы (тарих)

ІІ орын:

Тұрархан Еркебұлан, Дүйсенова Даржан (физика)

Садық Шыңғыс, Басепов Қазыбек (физика)

Оралов Асылхан, Тлектес Диас  (Қолданбалы математика)

Мұқатай Сержан (Химия)

ІІІ орын:

Алибаев Максат, Жумажан Рашида  (жер және космос туралы)

Аймулдина Қарлығаш (Техника)

Нажмиден Альжафар, Мэлсов Батырлан (техника)

Тимур Искендер, Мәлгаждар Серікбол (математика)

Қайкен Темірлан (тарих)

 

Республикалық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын - Арын Рабиға (биология)

ІІІ орын - Төлеубаева Айша (этномәдениеттану)

 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын - Арын Рабиға (биология)

І орын - Төлеубаева Айша (этномәдениеттану)

ІІ орын

Кемер Дәмелі (өлкетану)
Ибраева Айдана (математика)

Баязитов Қанат (экономика)

Айбек Арайлым (экономика)

ІІІ орын

Орсариева Нұржамал  (математика)

Қайролла Елнұр (Адам денсаулығы және қоршаған ортаны қорғау)

Арманқызы Амина (этномәдениеттану)

 

Республикалық пәндер олимпиадасы

ІІ орын - Бақтиярова Гүлсім (орыс тілі)

 

Облыстық пәндер олимиадасы

І орын:

Тұрархан Қымбат – қазақ тілі

Бақтирярова Гүлсім –орыс тілі

Жумабекова Рабия – француз тілі

Әскербек Ақерке – Қазақстан тарихы

Алибаев Мақсат – физика

ІІ орын:

Батыргужинова Айнур – физика

Жумажан Рашида  – физика

Мұқатай Сержан – химия

Калимова Нұрғиза  – биология

ІІІ орын

Рахимжанова Рахила  – қазақ тілі, Құрманова Әделия – қазақ тілі, Бегежанова Малика – ағылшын, Қайкен Темірлан  – Қазақстан тарихы, Сарсенов Сырым  – математика, Кабиденов Ануар – математика, Садық Шыңғыс – химия, Балташ Риза – химия, Мусалимова Мерей – биология

 

Қ.Сатпаев атындағы ІІ Халықаралық жасөспірімдер олимпиадасы

І орын – Сарсембинов Ануар (химия)

ІІ орын – Арманұлы Азамат (физика, химия, биология)

Жаратылыстану – математикалық бағыттағы жасөспірімдердің облыстық олимпиадасы

І орын - Сарсенбинов Ануар (Химия)

ІІІ орын - Арманұлы Азамат (Биология)

ІІІ орын  - Ермек Гүлназ (Қазақ тілі мен әдебиеті)

 

«Студент және ғылыми-техникалық прогресс» атты 51-ші Халықаралық ғылыми студенттік конференция

ІІ орын - Кабиденов Ануар, Габдулмаксут Аида

ІІІ орын - Маратов Нуркен, Жумабаева Анель

 

«ХІІІ Сәтпаев  оқулары» Халықаралық ғылыми конференция

І орын -Файзуллин Арслан, Файзуллин Асылхан

ІІ орын - Габбасова Сания, Солтан Нұрай

 

Экономика пәнінен облыстық турнир

ІІ орын - Габбасова Сания

 

 5-6 сынып І облыстық кешендік олимпиада

 ІІІ орын - Аманбаева Дина

 

ХІV облыстық Абай оқулары

ІІІ орын- Кенесбаева Адема

 

Мәшһүр-Жүсіп оқулары

ІІ орын - Тұрархан Қымбат

ІІІ орын - Рахимжанова Рахила

 

Мұқағали Мақатаев оқулары

ІІ орын - Тұрархан Қымбат

 

Махамбет оқулары

ІІІ орын- Асхат Тоғжан  

 

Республикалық «Ақбота» ойын-конкурсы

І орын - Мұстафа Мариям, Мукушева Диляра, Мадеткаримова Замзагуль, Ахмедия Еркебұлан

ІІ орын - Омар Назира, Әлімжан Алмаз, Маратов Ерасыл, Оразбай Мирас, Какенова Мадина, Вакитова Айнұр, Жақсылықова Наргүл, Қайрола Әлнұр

ІІІ орын - Бактиярова Шынар, Токумов Алдияр, Қайрат Дәулет, Байғал Дархан

Облыстық интеллектуалдық марафон

І орын- Тоқтар Ырысты

ІІІ орын- Жұмағали Сырымдат), Нуркешева Айгерим, Омар Назира, Темірболат Бауыржан, Айтмагамбетова Жанар, Алиханова Мадина, Байғал Дархан, Ербатыр Ержан, Қайрат Даулет, Масыгутов Аруан, Мухамаров Алдияр, Омербаева Алима, Жақсылықов Алихан, Айбек Арайлым, Ануарбек Алишер, Арын Рабиға, Абикеев Олжас, Әскербек Аңсар, Болатова Айдана, Биболов Ғалымхан, Зейнолла Аружан, Жаслан Саят, Нұржан Айзия, Тоқтағанов Тұрлыхан, Ниязов Әмір, Абу Ислам

 

«Британ бульдогы» Халықаралық ойын-конкурсы

І орын - Аймулдина Айгерим, Рахметов Алихан, Асылханова Томирис, Жумекин Рахат, Асетов Ануар, Кайдарова Малика, Касимова Малика

ІІ орын - Терликбаева Алуа, Дюсимбинов Альнур, Теміржанов Теміржан, Кузикеева Айдана, Игликова Дарига

 

«Золотое руно» ойын-конкурсы

І орын - Апушева Аружан, Курмангалиева Адина, Еркебулан Ертуар, Бақтиярова Алтынсара, Таукенова Алина, Садыкова Айдана, Апушев Еламан

 

«Кенгуру-математика барлығы үшін» ойын-конкурсы

ІІ орын - Нуржанов Чингиз, Қаирбек Хайдар, Кипшакбаева Жанна, Нұржан Айзия

ІІІ орын - Исеев Елдар, Қайролла Елнұр

2011-2012 оқу жылы

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

І орын - Жунусов Қ.

ІІ орын - Бөжебаве М. (Жер және ғарыш туралы ғылым), Қажат А., Хамит Ә., Рымбаев Ж., Маймакова М. (өлкетану)

ІІІ орын - 11 оқушы 

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

II орын - Батыргужинова А., Бақтиярова Г. (физика)

III орын - Бөжебав М.

III орын - Маймакова М.

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

І орын  - Бактиярова Г.

ІІ орын - Карагаев С. (физика), Қайролла Т. (физика), Таниева Б. (физика),

 

Халықаралық Ө.Жолдасбеков атындағы математикадан және механикадан зерттеу жобаларының конкурсы, Алматы қаласы

II орын - Кажат А., Амангельды А., Кайдарова А.

III орын - Кенжетаев Ж.

 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын - Айдаболов Р. және Хамитов Ч. (физика), Сыздыкова А. және Асетов А. «Паркеты», Мұратхожина Ә.(физика), Измуханов А. (тарих)

 

ІІ орын - Тоқпаев Р. және Ибраева А. (математика), Тоқтағанов Т. және Баязитов Қ (туризм), Файзуллин А. (тарих), Байғал Д. (өлкетану), Төлеубаева А. 

ІІІ орын - Омарбаев Е. (физика), Тимур И. және Тлектес Д., Ахмедия Е. (физика), Қайдар Б. (тарих), Ахметжанова А., Тілекқызы Д. (тарих), Нуркешова А. (өлкетану)

 

Халықаралық Сәтпаев оқулары

Жас ғалымдар, студенттер мен мектеп оқушыларының «ХІІ Сәтбаев оқулары» атты халықаралық ғылыми конференция

І дәрежелі диплом - Алибаев М., Жумажан Р., Айбек А., Файзуллин А. (филология, тарих), Батыргужинова А., Бактиярова Г. (физика), Аралбаева З., Ахметжанова А. (этномәдениет)

ІІ дәрежелі диплом - Измуханов А. (тарих),  Кайыржан А., Арманова А. (биология)

ІІІ дәрежелі диплом - Ибраева А. (экономика), Таев Е.

 

YIМеждународный конкурс «Математика и проектирование»

І место - Сагынгалиев Б.

ІІ место - Ахметжанова Г.

 

Международная научно-студенческая конференция

«Студент и научно-технический прогресс», г.Новосибирск

Ш орын - Габдулмаксут А., Кабиденов А.(математика)

 

Облыстық Президенттік олимпиада

ІІІ орын - Жунусов К. (математика), Карипжанова І. (биология), Омербаев И. (химия)

 

Облыстық олимпиада

I орын - Бақтиярова Г. (орыс тілі), Маймакова М. (орыс тілі), Ажибек А. (орыс тілі), Балташева Р.(химия), Ахметова А. (құқық), Рымбаев Ж. (химия)

II орын - Тұрархан Қ. (қазақ тілі), Ақтанов Ж.(тарих), Алибаев М.(физика), Батыргужинова А. (физика),

III орын - Таев Е. (ағылшын тілі), Семей Н. (қазақ тілі), Альжанов Н. (тарих), Жумадильдин Н. тарих, Аскербекова А. тарих, Кажат А. (геграфия), Естаева Д. (геграфия), Кенжетаев Ж. (геграфия), Омербаев И. (химия)

 

Республикалық олимпиада

Iорын - Бактиярова Г. (орыс тілі), Маймакова М. (орыс тілі)

IIорын - Алибаев М.,Ибраева А. (экономика)

IIIорын - Ахметова А.( құқық)

 

Экономика пәнінен оқушылардың облыстық турнирінде:

І орын - Ибраева А.

ІІ орын - Кенжетаев Ж., Жумабекова Р., Кадыров T.

ІІІ орын - Калапберген М., Курмахан А.

 

Облыстық «Жарқын болашақ» қазақ тілі пәні бойынша облыстық олимпиада

I орын «Сөз шеберлері» - Семей Н.

I орын «Жазушылар» -  Турархан Қ.

II орын «Жас ғалымдар» - Жумашева А.

 

Облыстық Жаратылыстану – математикалық бағыттағы жасөспірімдердің облыстық олимпиадасы

Ш орын - Еслям М., Кайырбекова Р., Токумов А., Тастен Д.

 

Облыстық «Үштұғырлы тіл физика-биология пәндері бойынша эвристикалық олимпиада»

Ш орын - мектепшілік команда: Божебаев М., Батыргужинова А., Карипжанова И., Сартаев Д.

Бас жүлде –ПМПИ ректорының гранты - Божебаев М.

«Үштұғырлы тіл » номинация - Батыргужинова А.

 

Облыстық Машһур Жусіп оқулары

ІІ орын - Турархан К. (выразит.чтение), Аскербекова А. (ғылыми жоба)

ІІІ орын - Еркебулан Ж. (эссе)

 

ХШ облыстық Абай оқулары

ІІІ орын - Жылкайдаров Н.

 

Республикалық І аймақтық Сатпаев олимпиадасы

ІІ орын - 16 оқушысы

ІІІ орын - 39 оқушысы

 

Халықаралық І аймақтық Сатпаев олимпиадасы

III орын - Еслям М. (биология), Каирбекова Р. (биология)

 

2010-2011 оқу жылы

 

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

І орын - Абилов Д., Жұмабекова Р. (математика)

ІІ орын  - Кенжетаев Ж.  (экономика), Бақтиярова Г. (әдебиет), Карибаева А., Қожахметов М. (экономика), Қайдарова А. (тарих), Укенов О.  (космонавтика), Нұрбек Г. (информатика)

ІІІ орын - Иманкулова Ә. және Жунусов Қ. (математика), Маймакова М.  (тіл білімі), Өмербаев И. (химия), Муканова С. және Ермағанбетов Д. (экономика), Мұқашев А.  (информатика), Балташева Р. (химия), Тұрархан Е. (тіл білімі), Ибраева А., Акишева А. (тіл білімі)

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

І орын Укенов О. (космонавтика)

ІІ орын - Муканова С., Ермағанбетов Д. (экономика)

ІІІ орын - Абилов Д., Жұмабекова Р. (математика), Тұрархан Е. (тіл білімі)

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

І орын Мәскеу, Протвино қаласы - Укенов О.

ІІ орын Швейцария, Люцерн қаласы - Баймамыров Р.

ІІ орын Мәскеу, Протвино қаласы - Жұмабаев Ә.

 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын Баймаханова А. (тарих), Жомартова Д.Қ., Сарсенов С., Ғаббасова С. (этномәдениет), Абилова Х.Ж., Маймаков Ж. (этномәдениет), Айтпаева Л.Ж.

ІІ орын Жарылғасын А., Латыпова Н.Қ., Ахметжанова А, Аралбаева З. (әдебиет ), Хайсина К.Қ.

ІІІ орын Сақтасынов Е. (өлкетану), Жакупов А.А

 

Облыстық Президенттік олимпиада

ІІ орын (іріктеу тур) - Искакова А.

ІІІ орын - Шамшиденов Қ.

 

Облыстық олимпиада

І орын - Маймакова М. (орыс тілі), Әскербекова А. (Қазақстан тарихы), Бактиярова Ш. (орыс тілі), Кадыров Т.(экономика), Таев Е. (экономика)

ІІ орын - Бақтиярова Г. (орыс тілі), Ахметова А. (құқық негіздері), Айткешов Н. жәнеҒаббасова С. (Информатика және бағдарлама жасау), Құрмахан А.(экономика), Сайранов Е. (экономика)

ІІІ орын - Шамшиденов Қ. (математика), Искакова А. (биология), Каріпжанова І. (биология), Әлжанов Н. (Қазақстан тарихы), Балташева Р.(химия), Өмербаев И.( химия), Әлибаев М.(физмка), Нұрбек Г.(физика), Бекишев Д.( Қазақстан тарихы), Садыков Ш. (Информатика және бағдарлама жасау), Кенжетаев Ж.(экономика), Муканова С. (математика)

 

Республикалық олимпиада

І орын - Маймакова М. (орыс тілі), Ахметвоа А. (құқық негіздері)

ІІІ орын - Таев Е.(экономика)

 

Халықаралық олимпиада

І орын (Ресей, Нововсибирск қаласы) - Жунусов Қ., Иманкулова Ә.

 

Қазақ тілі пәнінен 5-ші кіші лингвистикалық олимпиада:

І орын - Төлеубаева Н.

І орын - Мұқатай А.

ІІІ орын - Кашкенова А.

 

Облыстық  «Жарқын болашақ» қазақ тілі пәні бойынша олимпиада

«Сахна саңлақтары»бағыты бойынша:

І орын (қойылым) - Бекішев Д., Жұмашева А., Заманбек Н., Асқаров С., Мұқатай С., Қайкен Т., Елдос Н.

ІІ орын «Сөз шеберлігі» - Жанат А.

 

Халықаралық І аймақтық Сатпаев олимпиадасы

І орын - Рымбаев Ж.

ІІ орын - Алибаев М.

ІІІ орын - Қабиденов А.

 

Халықаралық Тест-рейтингтік олимпиада

Греция, Халкидики, 10-17 қазан 2010

ІІІ дәрежелі диплом - Айдарханов Х., Кожахметов М.,Абилов Д.

 

Облыстық «Математикалық регата»

ІІІ дәрежелі диплом - Сартаев Д., Жунусов К., Божебаев М., Таев Е., Хамит А.

 

Облыстық Сәтпаев  оқулары

І орын - Кенжетаев Ж.

ІІ орын - Семеева Н., Қасенова А.

 

Облыстық Машһур Жусіп оқулары

І орын - Семеева Н.

ІІ орын - Сарыбай А.

 

Облыстық Махамбет оқулары

ІІІ орын - Семеева Н.

 

Республикалық «Ақбота»

І орын - Мэлсов Б.

ІІІ орын - 22 оқушы

 

Халықаралық «Британский бульдог»

І орын - Аманжол А., Солтан Н., Боранбаева А., Құсайынова Ж.

ІІ орын - Атаханова А., Қайырлы Н., Айбек А., Апушев Е., Әлмұқанов Т., Тоқтарбек Ж., Тәжітіллә Н., Мереке Ж.

 

Республикалық «Ақыл – ой Одиссеясы»

І орын - «Жаstar», «Триантур», «Клевер ленд»

ІІ орын - «Smile», «Л.И.Д.О.», «Жаstar»

 

Республикалық «Открываем мир науки» Халықаралық ғылыми конференция

ІІІ орын - Ыбырай Қ.,Талғат Е.

 

Облыстық Дебат

І орын - «Алаш» командасы

ІІІ орын - Ахметова А., Бақтиярова Г., Батыргужинова А.,«Жас тұлпар» командасы, Семеева Н., Сарыбай А., Әскербекова А.

2009-2010 оқу жылы

 

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

І орынҚымбатов У. (техника),Шоқанов А. (космонавтика), Ақжолов А. және Енсебаева А.  (экономика), Жұмабаев Ә. (ИВТ), Айнкулова Қ. және Омарова З. және Садыгулова С. (өлкетану)

ІІ орынАбилов Д. (қолданбалы математика), Құсаинова А. және Елеу Ж. (биология), Ахметкалиева Р. (химия), Маймакова М. (тіл білімі)

ІІІ орын - Укенов О. (физика и математика), Солтанов Қ. және Ермағамбетов Д. (экономика), Шажанканова Т. және Талғат А. (химия), Қайдарова А. (тарих), Жұмашева А.  (әдебиет), Қазымбет М. (әдебиет)

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

І орын- Шоқанов А. (космонавтика)

ІІ орын - Жұмашева А. (әдебиет)

ІІІ орынАйнкулова Қ. (өлкетану)

ІV орынУкенов О. (физика)

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

ІІІ орын(Чехия. Оломоуц) - Исабеков И.(тарих), Молдагалиева Д. (тарих), Асығат А.

ІІІ орын (Мәскеу, Протвино) - Қымбатов У. «Компьютерлік физика»

 

Студенттердің ғылыми жобалар сайысы

І орын (Новосибирск) - Абилов Д. (математика)

 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын- Нурбек Г. (ИВТ) 

ІІІ орын - Катпек Р. (ИВТ) 

Номинация «Лучшая пара» - Жумабекова Р., Бегежанова М.

 

 

Республикалық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

Аманбаева Д. – Құрмет грамотасы

ІІІ орын - Нұрбек Г.

 

Облыстық Математикалық регата

ІІІ орынКомандалық (Асетов А., Хамитов Ч., Токкожин А.)

 

Халықаралық Математикалық регата

ІІ орынРахимжанов С.(математика), Имақаева Г. (математика)

 

Халықаралық «Интеллектуалды марафон - 2009» XVIIIХалықаралық олимпиада, Греция, Салоники,

ІІІ орын - Шажанканова Т., Қанжигалинова Ж.

 

Облыстық Президенттік олимпиада

ІІ орын - Ахметкалиева Р.

 

Облыстық пәндер олимпиадасы

ІІІ орын -Төлеубаева Н. (қазақ тілі), Айткешов Б. (физика)

І орын -Маймакова М. (орыс тілі), Бекішев Д. (тарих), Ахметова А (құқық негіздері)

ІІ орын-Мыналимова Қ. (орыс тілі), Жунусов Қ. (математика), Шамшиденов Қ. (математика), Таев Е. (экономика), Бейсенбай М. (экономика)

Жоғары нәтижелі грамота - Семеева Н., Талдыбай А.

 

Республикалық пәндер олимпиадасы

І орын-Маймакова М.(орыс тілі)

ІІІ орын -Укенов О.(физика, математика)

 

Халықаралық пәндер олимпиадасы

ІІ орын -Жунусов Қ. (математика)

 

Облыстық  «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасы

ІІ орын - «Әнші - бұлбұлдар» - Батыргужинова А.

ІІІ орын - «Сахна саңлақтары»Төлеубаева Н., Айыпбаев Ф., Бекішев Д., Мұқатай С., Асқаров С.

ІІІ орын - «Жас ғалымдар» - Жұмашева А.

ІІІ орын - «Өлкетану» - Семеева Н.

 

Республикалық «Бастау» атты математикалық олимпиада

Ш орын - Асетов А., Хамитов Ч., Токкожин А.

 

Облыстық Сатпаев оқулары

І орын Нұрбек Г., Талдыбай А.

 

Облыстық Абай оқулары

ІІІ орын -Төлеубаева И. (ақындық)

 

Облыстық Мәшһүр - Жүсіп оқулары

І орын - Семеева Н., Жұмашева А.

ІІ орын - Командалық

 

Облыстық Махамбет оқулары

ІІІ орын - Төлеубаева Н. (ақындық)

 

Облыстық интеллектуалдық Марафон

ІІ орын - 1 оқушы

ІІІ орын - 29 оқушы

 

Республикалық «Ақ бота» интеллектуалдық марафоны

ІІ орын - 33 оқушы

ІІІ орын - 117 оқушы

 

Республикалық  «Кенгуру – математика для всех»

ІІ орын - Жақыпова Б., Сарсенов С., Солтан Н., Уразбаева А.

ІІІ орын - Әбек Е., Даулетзанов Б., Еренбеков Т., Кенжанова М., Самғұл О.

 

Республикалық «Ақыл-ой одиссеясы»

І орын гран при (алтын медаль), «Ертіс өркендері» - тренер Рамазанова А.Қ.

І орын, «Жұлдыздар» - тренер Шериязданова Қ.М.

ІІ орын, «Золотые сердца» - тренер Бастемова С.С.

ІІ орын, «Құпия» - тренер Сергазина А.А.

ІІІ орын, «Шабыт» - тренер Латыпова Н.Қ.

ІІІ орын, «Ертіс толқындары» - тренер Төлеутаева Т.Б.

ІІІ орын, «Болашақ» - тренер Амренова А.С.

 

Халықаралық «Золотое Руно»

ІІ орын - Уразбаева А., Бақтиярова Шынар

ІІІ орын - Ибраева А., Бақтиярова Г., Батыргужинова А., Иманкулова Ә., Батыргужинова А., Мэлсов Б.

 

2008-2009 оқу жылы

 

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

I орын – 1 оқушы

II орын - 7 оқушы

IIIорын - 8 оқушы

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

ІІІ орын (Кипр) - Рахимжанов С. (биология)

 

Облыстық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын - Жанат О (биология)

ІІ орын - Әмиров Ә. (тарих), Жумабекова Р. (этномәдениет)

ІІІ орын - Кемалова А. (математика)

 

Республикалық «Зерде» ғылыми жобалар сайысы

І орын - Жанат Олжас (биология)

ІІІ орын - Әміров Әділет (тарих)

 

Облыстық  «Білім мен ғылым интеграциясы – болашаққа нық қадам» атты ХХХV ғылыми-практикалық конференция

І орын «Оқушы-зерттеуші» номинациясы -Ахметкалиева Р. (химия)

 

Республикалық Предметная  олимпиада КазНУ имени Аль-Фараби

І орын - Кабулов М. (география)

 

Халықаралық олимпиада Омск, Россия

IIIорынЖунусов К.

Номинация «За лучшее решение эадач по геометрии» - Шамшиденов К.

 

Халықаралық Тест-рейтингтік олимпиада

ІІІ орын (Крит, Греция) - Шамшиденов К., Айткешов Б.

 

Облыстық Дебат сайысы

І орын Досжанова Б.

ІІ орын- Асанова А.

ІІІ орын Калыкова А.

 

Республикалық «Математикалық регата»

І орын – 1 команда, 3 оқушы

ІІ орын - 7 оқушы

ІІІ орын - 1 команда, 5 оқушы

 

Республикалық Өңіраралық математикалық бәйге

І орын -Команда

І орын – Картабаев С.

ІІ орын– Шамшиденов К.

ІІІ орын - Сулейменов Ж.

 

Облыстық Сатпаев  оқулары

І орын- Исабеков И. (химия), Қымбатов У. (химия)

 

Республикалық «Акбота» интеллектуалдық марафоны

ІІІ орын - 47 оқушы:

 

Республикалық «Кенгуру» ойын-сайысы

ІІ және ІІІ орындар - 25 оқушы

 

Республикалық «Золотое руно»

21 жүлделі орын

 

Республикалық Ақыл – Ой Одиссеясы

І орын - «Садем» тобы, «Ерлік» тобы, «Жаstar» тобы

ІІ орын - «Жеті жарғы» тобы, тренер Шериязданова К.М.

ІVорын - «Қадам» тобы, тренер Латыпова Н.К.

2006-2007 оқу жылы

 

Облыстық ғылыми жобалар сайысы

І орын - Ибраева М, Аубакиров А., Шайманова Ж. Жумадилова М.

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

ІІІ орын - Садыгулова А, Абилов Д.

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

І орын - Бакеева С.

ІІІ орын - Жайсанбаева С, Ахметжанова Ж., Ахметкалиева А.

 

Облыстық олимпиада

ІІІ орын - Медыбаева А (тарих), Исабекова А. ( орыс тілі), Асанова А., Байгожин А

 

Халықаралық олимпиада

«Күміс медаль» (Туймаада) - Картабаев С.

 

Облыстық Лингвистикалық олимпиада

ІІ орын - Калыкова А. ( қазақ тілі), Кулышева Р. ( орыс тілі), Асанова А. ( орыс тілі)

 

Облыстық Дебат сайысы

Кубок  иегері - «Ізбасар» тобы

 

Облыстық Абай оқулары

ІІ орын - Маймакова М.

 

Облыстық Мәшһүр Жүсіп оқулары

І орын - Базарханова Н.,

ІІІ орын - Маймакова М.

 

 

Республикалық Ақыл – ой Одиссеясы

І орын - бір команда

ІІ орын - үш команда 

ІІІ орын - бір команда

 

Халықаралық Ақыл – ой Одиссеясы 

ІІІ орын (Германия) - «САДЕМ» тобы

 

ХалықаралықСатпаев оқулары 

І орын - Курганова А, Нурлыкаимова А, Сабиров М.

ІІІ орын - Казангапова Д.

 

Халықаралық Ғылыми практикалық конференция

І орын  -Жабкинова Д. (ағылшын тілі)

ІІІ орын - Махамбетова А. (ағылшын тілі)

 

2005-2006 оқу жылы

 

Облыстық  ғылыми жобалар сайысы

І орын- Ахмеров А., Атанов Ә. (матеметика), Артықбаева А. (тарих)

ІІ орын- Қазанғапова Д. (география), Бибол А. (физика),

ІІІ орын- Медыбаева А., Құлтанова Д. (қазақ тілі),  Бакеева С. (физика), Искакова С. (математика)

 

Республикалық ғылыми жобалар сайысы

ІІІ орын- Ақанов М. (география)

 

Халықаралық ғылыми жобалар сайысы

ІІ орын - Мукашева А. Кеңесбаева Д. Капанова А. ( география)

ІІІ орын - Кулембаев А., Жолумбетов Е., Сыздыкова А. (физика), Камысова Б. (тарих), Аманов Д. (физика),

ІVорын - Курганова А. (химия)

 

Облыстық олимпиада

І орын - Капанова А., Мукашева А (география)

ІІ орын - Тастенова А. (орыс тілі)

ІІІ орын - Нарбутина С., Төлеуғазин Д, (химия)

 

Республикалық олимпиада

ІІІ орын - Сүйеукенов А. (тарих)

 

Халықаралық олимпиада

«Алтын медаль» Балкан елдері олимпиадасы - Жангузин Даулет 

«Күміс медаль» Тынық мұхит – Азия олимпиадасы - Жангузин Даулет 

«Күміс медаль» Греция олимпиадасы - Жангузин Даулет 

 

Облыстық «Математикалық регата»

ІІ орын (командалық) – Қартабаев С., Мухышев Қ., Садығұлова А.,. Джангазинова Н., Мукашева М. 

 

Облыстық Абай оқулары

ІІІ орын - Қыдыралин Қ.

 

Республикалық «Дебат» сайысы

І орын («Прогресс» командасы) - Садыгулова А, Джангазинова Н, Шайманова Ж.                                                                                                                                               

Республикалық «Акбота» интеллектуалдық сайысы

364  оқушыдан   42 орын

 

Республикалық «Кенгуру» математикалық конкурсы 

316 оқушыдан 57 орын

 

Республикалық Сатпаев оқулары

І орын -Асылбаева А. ( матем)

 

Республикалық шығармалар сайысы

І орын - Кенжалина А. (қазақ тілі)

 

Республикалық Ақыл – ой Одиссеясы

Кубок - 1 команда

І орын – 4 команда

ІІ орын - 4 команда