Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда160745
Бір айда15949
Бір аптада3027
Кеше393
Тәулік33

Жетістікке қол жеткізгендер

 

Нурахметов Ерболат

2000 жыл

үлгілі аттестат  иегері.

Облыстық оқушылар олимпиадасы,  география пәнінен ІІІ дәрежелі Диплом.

2006 жылы

 Қазақстан Республикасының мемлекеттік  Академиясын үздік бітіріп,

Отанға қызмет атқаруда.

 

Трушев Жаркын

2001 жыл

2006 жылы ПМУ бітіріп,

2006-2009 ПМУ аспирантурада оқыды

Жұмыс орны: бас маман

 ТОО «КаzСтройПроект-ПВ»

 

Марданова Мағрипа

2001 жыл

2000- 2001 оқу жылының түлегі

Республикалық оқушылар ғылыми жобалар  сайысының  / экономика пәні / абсолюттік

жеңімпаз атағының  иегері.

2001 ж.Республикалық ғылыми жобалар сайысының І орын  иегері.

И.М.Губкин атындағы Мұнай және газ Ресей мемлекеттік университетінің түлегі, қазір Атырау қаласы Аджип ККО мұнай-газ компаниясы, инженер - эколог

 

Кисиков Танат

2003  жыл

Калифорния , Риверсайд қаласында магистратура: физика ғылымы

 

Канапьянов Данияр

2003 жыл

Англия, Лидс, Магистр, 2011 ж. Желтоқсан айында «Ғылым мастер» атағына ие болды

 

Шоқанов Олжас

2005 жыл

2002 жылы физика пәнінен обыстық шағын олимпиадада ІІ орын, облыстық пән олимпидасында І орын жүлдегері. Қ. Сәтпаев атындағы ҚазҰТУ–дың автоматтау, жүйелі басқару факультетін бітіріп, магистр.

 

Суекенов Азамат

2006 жыл

Республикалық оқушылар олимпиадасының ІІІ орын жүлдегері Қазақстан тарихы пәні бойынша,

Алматы қ. Каз МУ, аспирант

 

Биболова Асем

2003 жыл

США, шт. Калорадо Голден қ.

Колорада Майс университеті

Магистратура: Гиофизик

 

Жакупов Саян

2007 жыл

2000-2005ж.

Астана, Тараз, Ақтау, Көкшетау, Қостанай, Баку,  Қарағанды қалаларында өткен бірнеше чемпионаттарының чемпионы.

 

Сыздыкова Асел

2006 жыл

2005ж. Греция, о. Крит Халықаралық олимпиада жеңімпазы

 

Қапанова Әмина

2007 жыл

Астана қ.

Грецияда өткен халықаралық ғылыми жобалар сайысының жүлдегері, Астана қ. Еуразиялық ұлттық   университет (туризм)  факультетін бітіріді

 

Қымбатова Дана

2008 жыл  Маскеу халықаралық олимпиада ІІ орын

Мәскеу МИСИС студенті

 

Омарханов Олжас

2008 жыл Венгрия, Халықаралық ғылыми жобалар сайысы математика–І орын, география-ІІ.

Алматы қаласы, Әл-Фараби атындағы ҚазМу, экономика және қаржы факультетінің студенті

 

Дуйсенов Қайырбек

2008 жыл

2008 ж. Венгрия, Халықаралық ғылыми жобалар сайысында

математика  пәнінен ІІ орын,

география пәнінен ІІІ орын иегері

 

Алпысов Даурен

2008жыл

Облыстық ғылыми жобалар жарысының ІІІ дәрежелі дипломының жүлдегері.

Украина ұлттық университеті «Киевский политехнический институт», «Болашақ» бағдарламасы бойынша

 

Амантай Еркебұлан

2007  жыл

Тарих пәнінен ғылыми жобалардан І орын алып республикалыда финалға шықты.,

2010 ж.Дүниежүзілік студенттердің І фестивалі. 

2011 ж. Қытай Саньян қ. өткен фестивальдің қатысушы

2011ж. Москва. Украйна Қ.Р. Мәдени күндеріне арналған шаралардың делегациясының  қатысушысы

Гумилёв атындағы Евразиялық ұлттық университет., сәулет, дизайн ж/е банекеу факультетінің ІІІ курс студенті

 

Доғалова Жанар

2005 жыл

2000 жылы «Жас қанат»

Сайысының Гран при иегері

Еңсебаева Айгерім

Мектеп оқушылар маслихатының Президенті.

2007-2008 оқу жылында лингвистикалық олимпмадағы қатысты,

Ақындық қабілеті бар, баспадан бірнеше шығармалары шықты.

Ахметкалиева Раушан

2010жыл

2010ж. Облыстық химия пәні олимпиадасында ІІ орын, Президенттік олимпиаданың өңірлік кезеңінде химия пәнінен ІІ орын. Облыстық ғылыми жоба сайыстарында жүлделі ІІІ орын иегері. КазНУ, ХТОВ студенті.

Укенов Олжас

2011 жыл

Московский Институт Стали и Сплавов, факультет: международный рынок металловІ курс студенті.

Греция, Халықаралық олимпиада жүлдегері,

Москва, ғылыми жобалар сайсының жеңімпазы (І орын).

 

Абилов Данияр

2011жыл

Московский Институт Стали и Сплавов, факультет: международный рынок металлов 

2007ж.Республикалықғылыми жобалар сайысында математика пәнінен ІІІ дәрежелі диплом иегері;  2006 ж. Мәскеу технологиялық университетінің Халықаралық математика және информатика пәнінен  олимпиадаға қатысып, сертификат берілді;

«Ақ бота»интеллектуалдық марафонында ІІІ орын, «Кенгуру» Халықаралық  математикалық ойын-сайысында ІІ орын алған үшін марапатталған

 

Ермағамбетов Дархан

2011 жыл

2006ж Ресей, Омбы қ. Дзюдо турнирінің І орын иегері, Республикалық ғылыми жобалар сайысының жүлдегері,

Астана қ. Еуразиялық ұлттық  университет, туризм факультетінің студенті

 

Жұпанхан Айбек

2000  жыл

Universityof Pittsbugh

Америка, магистратура,

НДП «Нур Отан» орталық аппарат қызметкері

 

Шаріпова Алтынай

2003 жыл

Докторант Каз НТУ нано-технологии

КБТУ-химик - технолог

Каз НТУ

Директор центр п/л визовского обучение за рубежом

 

Досымбекова Ақмарал

2001жыл

1999 ж  - Павлодар облысы бойынша Республикалық ғылыми жобалар сайысының ең алғашқы жүлдегері,

2000-2001 жж. – оқушылардың Республикалық ғылыми жобалар сайысының жүлдегері,

2000 ж  - Республикалық «Абай оқуларының»  бас жүлдегері,

2004 ж – «Супер стар KZ»Республикалық мега проектінің финалисты,

 2005жылы Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия университетін бітіріп, Халықаралық деңгейдегі экономист маманы,  «Тұран Әлем банкінің» бас филиалында қызмет атқаруда.

Ташимов Диас

2004жыл

2003ж. «Қазақстанның тарихи ескерткіштері және болашақ дамуы бар саясат маршруттары» І орын жеңімпазы, КБТУ бітірді,

Казтранс Ойл, инженер

 

Абилова Динара

2005 жыл

КБТУ бітіріп, Астана қ. Байланыс және телекоммvникация министірлігі, электронды басқармасының топ басшысы.

 

Жангузин Даулет

2006 жыл

Греция, Крит а. Халықаралық  «Интеллектуалдық марафон-2005», 2006 ж.Балкан  олимпмадасының жеңімпазы,

Қазір Сингапур қ.

Бибол Асель

2006 жыл

КБТУ бітірп, Назарбаев университетінде оқытушы

қызметін атқаруда

 

Қуанышбаева Муслима

Халықаралық "Шәмші жұлдыздары" байқауының лауреаты, 2004 жыл

Ағылшын тілі маманы, АҚШ, Вашингтон, тәжірибеден өтуде.

 

Апушева Айжан

2007 жыл

Евразиялық университетінде туризм және менеджмент мамандығын алып, қазір ПМУ-де  экономист, 2-ші жоғары білім  алуда.

КБТУ, экономика факультеті

 

Ибраева Мариям

2008 жыл

2007ж.Республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  ІІ дәрежелі Диплом, 2008ж. Облыстық ғылыми-жобалар сайысы, экономика ІІІ орын жүлдегері,

КБТУ студенті

 

Жүсіпов Жасұлан

2009 жыл

Греция, Александрапули қ.  өткен «Балалар. Интеллект. Мәдениет» математикалық сайысІІІ дәрежелі Диплом, Республикалық  математикалық  сайыс ІІІ дәрежелі Диплом

Мәскеу қ.  МГУ, математика

                                                                     

Ельтинов Нұрсұлтан

2010 жыл

«Лидер-21» апталық ойын жеңімпазы

Н. Назарбаев Университетінің

химия инженериясы факультетінің ІІ курс студенті

 

Ахатова Ардақ

2010 жыл

2009ж. Алматы қ. Республикалық ғылыми жобалар сайысының физика пәнінен І орын жеңімпазы

Н. Назарбаев Университетінің ІІ курс студенті

 

Шоканов Асанали

2010 жыл

І Халықаралық ІТ университеті

2010 жылы Республикалык ғылыми жобалар жарысының жеңiмпазы, техника секциясы (Алматы қ.). 2009 жьлы компьютерлi физика Халықаралык турнирiнiң жүлдегерi (Протвино к., Ресей).,

2010 жылы Жапония, Цукуба қ. өткен Нобель сыйлығының лауреаттарымен кездесуге қатысты

 

Айткешев Бекзат

2011 жыл

Московский Институт Стали и Сплавов, факультет: международный рынок металлов

Маймакова Мадина

2010 ж, Қызылорда қ. 2011 ж Қостанай қ. Оқушылар Респуликалық пән олимпиадаларының орыс тілі пәнінің жеңімпазы.  2012ж. Облыстық пән олимпиадасы, орыс тілі- І орын жеңімпазы. Үздік оқушы, «Алтын белгі»

Ахметова Айсана

2011 ж Қостанай қ. Республикалық олимпиадада құқық негіздер пәні боцынша  ІІ орын жүлдегері. 2012ж.Облыстық олимпиада-І орын жеңімпазы (құқық).Үздік оқушы

 

Жунусов Куаныш

2011ж Ресей,  Новосибирск қ. Халықаралық  студенттер және оқушылар конференциясында І дәрежелі Диплом иегері

2008 ж. ОмГУ ІІІ дәрежелі диплом иегері

І сыныптан үздік оқушы, «Алтын белгі»

Кенжетаев Жантуар 11 «Б»

«Фонд Сорос Қазақстанның Youth Actuon funt-фонд поддержки инивицатив» Грант иегері. “XI Сатпаев оқулары” халықаралық ғылыми –практикалық студенттік конференцияның I орын иегері, “Ломоносов 2011” халықаралық ғылыми –практикалық студенттік конференцияларының жүлдегері ІІ, ІІІ орын.

Назарбаев интеллектуалдық мектептерінің “Наурыздағы кездесу” қатысушы.

Экономика пәні бойынша Облыстық оқушылар олимпиадасына қатысушы

2012 ж. География пінінен ІІІ орын жүлдегері

 

Семеева Назерке

11 «Б» сынып оқушысы

2010 ж. «Машһур Жүсіп оқуларының» дүркінді жеңімпазы.

2012 ж. қазақ тілі пәнінен ІІІ орын жүлдегері