Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда50936
Бір айда3631
Бір аптада902
Кеше111
Тәулік25
Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей - мектебінің 1 сыныпқа қабылданатын оқушылар тізімі
15 Там, 09:21

 

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей-мектебіне

2019-2020 оқу жылына тест нәтижесі бойынша

1-сыныпқа өткен балалардың тізімі

 

р/с

Аты-жөні

Жалпы ұпай

 саны

Нәтижесі

1

Қуанышбай Әлімжан

38,5

өтті

2

Мақсұт Ерасыл

27,5

өтпеді (резерв)

3

Иманбеков Тамерлан

23

өтпеді

4

Жақия Айару

40

өтті

5

Арынова Дарина

40

өтті

6

Смагулов Нурдаулет

33

өтті

7

Жетпісбай Әлижан

37

өтті

8

Каирбек Айдана

37,5

өтті

9

Жумажанова Аяла

15

өтпеді

10

Тагбергенова Сара

41,5

өтті

11

Куанышева Алуа

41,5

өтті

12

Әмірбек Ералы

42,5

өтті

13

Смаилов Сулейман

40,5

өтті

14

Жумабаев Амирали

35,5

өтті

15

Айдар Жәңгірхан

34

өтті

16

Берекелі Бексұлтан

18

өтпеді

17

Ораз Малика

41

өтті

18

Капезова Амира

36,5

өтті

19

Қайролла Зере

41

өтті

20

Ерланова Айлана

41

өтті

21

Жұмекен Нұрәлі

27

өтпеді (резерв)

22

Қайролла Дияр

33

өтті

23

Ғабдулжапар Асанәлі

42

өтті

24

Шарафат Кәусар

43,5

өтті

25

Мукаева Айасель

19

өтпеді

26

Даулбай Рауан

41,5

өтті

27

Құсман Нұрали

41,5

өтті

28

Шошай Мұстафа

25,5

өтпеді

29

Кабдраш Жалгас

40

өтті

30

Жунусова Лейла

24

өтпеді

31

Басынбеков Ерасыл

28,5

өтті

32

Исабек Іңкәр

30

өтті

33

Ахмет Алтынай

14

өтпеді

34

Кабдуллина Лиана

41

өтті

35

Абдумтали Абдурахман

34

өтті

36

Жоламан Әбдумәлік

39,5

өтті

37

Шайман Айтжан

40

өтті

38

Бауржан Аңсар

24

өтпеді

39

Ержанов Алдияр

21,5

өтпеді

40

Маратова Адия

13

өтпеді

41

Каббасов Альмади

37,5

өтті

42

Қадыр Мариям

41

өтті

43

Серік Айару

38,5

өтті

44

Ахмет Сулейман

26,5

өтпеді

45

Кабдыкалыкова Айару

39,5

өтті

46

Әбіш Інжу

20

өтпеді

47

Аскар Диас

35,5

өтті

48

Кайркеш Тамерлан

32

өтті

49

Оразалы Аделия

41,5

өтті

50

Сағатбек Айзере

35

өтті

51

Сарсенбаев Мансур

17,5

өтпеді

52

Мағзұм Арсен

39

өтті

53

Касымтай Ибраhим

42,5

өтті

54

Балтабек Әлімжан

22

өтпеді

55

Какенова Ясмина

37

өтті

56

Байболат Әлихан

32

өтті

57

Айбас Исмаил

26,5

өтпеді

58

Марат Ясмин

31,5

өтті

59

Ахметжан Абылайхан

22

өтпеді

60

Тұрсын Асанәлі

24,5

өтпеді

61

Серік Әлмади

33,5

өтті

62

Әлі Амира

39

өтті

63

Бахтияр Нұрәлі

38

өтті

64

Будиев Мансур

40,5

өтті

65

Нұғыман Санжар

34

өтті

66

Рахатов Батырбек

40,5

өтті

67

Шәріп Тамерлан

24,5

өтпеді

68

Зайыркелді Айғаным

33,5

өтті

69

Нұртай Фатима

26,5

өтпеді

70

Кайрбек Асанәлі

14

өтпеді

71

Арманұлы Ануар

16,5

өтпеді

72

Кулышева Зере

28,5

өтті

73

Нұрлан Нұрхан

43,5

өтті

74

Манарбек Айдана

29

өтті

75

Марданова Разия

37

өтті

76

Ардаққызы Нұрайым

40

өтті

77

Жакупова Мунира

25

өтпеді

78

Елемесова Малика

30,5

өтті

79

Дімісін Ибрагим

30,5

өтті

80

Аблайхан Ерасыл

42

өтті

81

Кәріш Ақнұр

31,5

өтті

82

Изуева Зарина

29,5

өтті

83

Макарова Адия

18,5

өтпеді

84

Құсман Асанәлі

39

өтті

85

Қадырхан Ризабек

28

өтті

86

Айбекқызы Фатиха

26,5

өтпеді

87

Байказакова Айла

16,5

өтпеді

88

Абдыгамитова Аружан

35,5

өтті

89

Телегенова Акмарал

22

өтпеді

90

Арманұлы Асанали

30

өтті

91

Арманұлы Алиаскар

34,5

өтті

92

Қайрақ Жомартжан

36

өтті

93

Зекіш Мейірбек

41

өтті

94

Жагупаров Ибрагим

32,5

өтті

95

Ботабай Жансая

19

өтпеді

96

Дәуіт Жәнел

45

өтті

97

Патшахан Айсана

33

өтті

98

Бахриденов Адильбек

20,5

өтпеді

99

Қабыкен Әлем

34

өтті

100

Ерсайын Айкүн

44

өтті

101

Бекмуханбет Ерасыл

23,5

өтпеді

102

Найман Әмір

16,5

өтпеді

103

Ильяшев Ильяс

15,5

өтпеді

104

Нұрхамитұлы Әлібек

27,5

өтпеді (резерв)

105

Ізбасар Ерсұлтан

37,5

өтті

106

Санатбек Мирас

41,5

өтті

107

Кабыкен Мухамедәли

15

өтпеді

108

Ақылжан Аделия

36,5

өтті

109

Сулейман Нұрәли

37

өтті

110

Нұрлан Әли

36

өтті

111

Аблайхан Заңғар

келмеді

 

112

Кулмаганбет Айлин

келмеді

 

113

Қайролла Әлихан

келмеді

 

114

Аманжолова Айғаным

келмеді

 

115

Бакирова Наима

келмеді

 

116

Қоқымбай Әлнияз

келмеді

 

117

Кокымбаева Дильназ

келмеді

 

118

Манат Ералы

келмеді

 

119

Талғатұлы Алдияр

келмеді

 

120

Қанаш Рамазан

келмеді

 

 

 

 

 

 

 

 

Мектеп директоры м.а.                     Б.А.Казиева

Мектеп психологі:                            Ж.Б.Толеубаева