Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда81261
Бір айда8298
Бір аптада1461
Кеше194
Тәулік47
2014-2015 оқу жылындағы 8-11 сынып оқушылары арасындағы XVI облыстық ғылыми жобалар сайысының жеңімпаздары мен жүлдегерлері
10 Жел, 11:35

 Оқушылардың облыстық ғылыми жоба сайысы кезеңі аяқталды. Біздің мектептен 26 ғылыми жобаның ішінен 19 жұмыс жүлделі орындарға иеленді.

І орын

1. Сыздыкова Азиза «Озеление пришкольного участка методом ландшафтного дизайна»

Жетекші: Нурмагамбетова Гульсара Ануарбековна

2. Ахмет Осман, Бауыржан Әділхан «Тамыз бүлігінің Кеңес Одағының ыдырауындағы рөлі»

Жетекшілері: Секенова Макпал Жанатаевна, Дауенов Ернұр Нұрланұлы

3. Шамышева Анаэль «Сопоставительный анализ сематического поля «дипломатия и внешняя политика» в казахском, русском и английском языке

Жетекші: Шоканова Салтанат Ибраевна

ІІ орын

1. Азданбекова Майжан «Тұздар гидролизінің беттік керілуі»

Жетекші: Қали Гүлдариға Тлектесқызы

2. Сакен Айым, Карибаева Тоқжан «Дифференцирование в кольце целых чисел»

Жетекші: Айтхожина Айгуль Кабдышеитовна

3. Рахмаш Қаныш, Макуова Асия «Задачи о икосаэдре»

Жетекші: Дюсенова Шамшибану Аманжоловна

4. Токумов Алдияр, Темірбек Данияр «Об одном способе усиления неравенства между «средними»»

Жетекші: Жумабаев Серик Хамзинович

5. Сарсенов Сырым, Сартай Сағидолла «Задачи о центре масс»

Жетекші: Дюсенова Шамшибану Аманжоловна

6. Асамбаев Алишер «Мектептің Асамбаев Алишер «Мектептің 3D музейн жобалау»

Жетекші Нургазина Балкаш Кадылбековна

7. Макажан Алия «Отражение особенностей национального менталитета в пословицах и поговорках русского и английского языка»

Жетекші: Кадырбаева Шамшырак Бекеновна

8. Айтпай Әлібек, Молдасарин Алибек «Халықаралық құқықтарының неке қатынастары»

Жетекші: Исабаева Зарина Нурлановна

9. Бержикова Айым «Гендерная специфика коммуникативного поведения в аспекте вербальных и невербальных компонентов»

Жетекші: Шоканова Салтанат Ибраевна

ІІІ орын

1. Кабжанов Ризабек «Наблюдение объектов каталога Мессье»

Жетекші: Қали Гүлдариға Тлектесқызы

2. Сапарбекова Сабина «Павлодар облысы, Баянауыл ауданының қос қанатты қансорғыш соналары»

Жетекші: Оразова Гулден Нурмахамбетовна

3. Кауметова Кымбат «Видовой состав и экологические особенности некоторых видов синонтропных птиц города Павлодара»

Жетекші: Нурмагамбетова Гульсара Ануарбековна

5. Слямова Адия «Условия распространения фитопатогенной инфекции насаждений города»

Жетекші: Байбекова Гульмира Зиядиновна

6. Баймаханова Аружан,  Абельдинова Айдана «Л.Гумилев пен І. Есенберлин еңбектеріндегі көшпенділер өркениеті туралы ойлардың ұштастығы»

Жетекшілері: Исабаева Зарина Нурлановна,  Дауенов Ернұр Нұрланұлы

7. Таукенова Алина «Жанровыеи языковые особенности детской публицистики (на примере детских вкладышей региональных газет)

Жетекші: Канапьянова Капия Кабиденовна

8. Жұмабай Нұрбану «Электромагниттік лазерлі терапия»

Жетекші: Қали Гүлдариға Тлектесқызы

 

Жүлдегерлер мен жеңімпаздарды, мұғалімдерді құттықтаймыз!

19-желтоқсанда өтетін пәндік тестілеуді жақсы орындауларыңа тілектеспіз.

Алдағы республикалық жоба сайысына сәттілік тілейміз!