Мәзiр:

Мемлекеттiк рәмiздер:

Бір жылда81261
Бір айда8298
Бір аптада1461
Кеше194
Тәулік47
2012-2013 оқу жылындағы 1-11 сыныптар арасындағы мектепішілік пән олимпиадасы
24 Қар, 06:36

Бастауыш сыныптар бойынша мектепішілік пәндер олимпиадасы 2012 жылғы қарашаның 17-жұлдызында өткізілді. Олимпиадаға 1-4 сынып оқушылары қатысты, сандық жағынан қарасақ 1-4 сыныптардан 434 оқушы қатысты. Пәндер бойынша жеке тоқталсақ, 1-4 сыныптар арасында қазақ тілі пәніне – 136; математика пәніне – 167; дүниетану пәніне 131 оқушы қатысты.  Катысқан оқушылар келесі орындарға ие болды:

I орын – 22

II орын – 79

III орын – 97

Қазақ тіліпәнінен орын алған оқушылар тізімі:

 

Сынып

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

1 «А»

Жунусова Саида

Атимова Алма

Кендібай Нұрай

Даулет Арнұр

Қазден Жәнел

1 «Ә»

Шәкірт Али

Мусанова Мерейі

Баязитов Камил

Жасқайрат Медина

1 «Б»

 

 

Гиззатова Малика

1 «В»

Аблай Әділ

Хайрушева Адина

Тлеубердинова Айым

Сыздыкова Айдана

2 «А»

 

Сапарбекова Амина

Талғатбек Нұрали

Мусин Аділжан

Жалелиден Дана

Косанов Адильхан

Қайыркен Нарғыз

Ғарифолла Бекзада

Аманжолова Аружан

Момынтаев Ерасыл

Ә»

 

Елеусизова Айгерим

Артықбаева Амира

Амантай Балауса

Зада Алуа

Жұмабай Нұрбек

Амангельдина Дариға

Әбіш Ұлпан

2 «Б»

Нығметулла Камила

Айткенова Айым

Бекбер Тамерлан

Кемелбек Әли

Сақтасынова Арай

Абай Диана

Бисимбаева Томирис

Сарыбай Абылай

Кабаев Батырхан

3 «А»

 

Айтқазы Абдуллаһ

Нуркешева Айгерим

Адильханов Ернур

Сулейменова Айсана

3 «Ә»

Ильясова Алима

Смагулова Томирис

Дүйсенбек Нұрила

 

Шамгалиев Дәурен

Дюсенбаев Ильяс

3 «Б»

 

Сақұш Камила

Момынтай Айымгүл

Хикмет Санжар

Сайран Альнұр

Сарыбай Ақниет

4 «А»

Зейнолла Аружан

Айбек Арайлым

Нұрхан Айзия

Рымбаева Назира

Баязитов Қанат

4 «Ә»

 

Базыл Мирас

Сипатилова Диана

Суханкулов Есболат

Болатхан Әділет

4 «Б»

 

Арманқызы Амина

Оспанова Карина

Нажмиден Бекзат

Шокубаева Әнел

4 «В»

 

Жылқыбай Сулуке

Тулегенов Ахмет

Адильбек Дильназ

 

 

 

Дүниетанупәнінен орын алған оқушылар тізімі:

 

 

сынып

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

1 «А»

Арын Қырмызы

Кендібай Нұрай

Әлхан Нұрхасан

 

Бейсенбек Бибігүл

Ғылымбеков Бауыржан

1 «Ә»

Егінбай Санжар

Оспан Ерсұлтан

Қанаш Батырхан

Қабылда Әсет

1 «Б»

Асаналі Ербатыр Медетбек Қанжарат

Тоқтаулова Әсел

Саспанов Ерасыл

Солтанғали Дарын

 

1 «В»

Конысбекова Айгерім

Сыздыков Нұралихан

Шаймұран Азамат

Хамза Алуа

2 «А»

 

Шнайдер Елдана

Боранбай Дильдана

Турсунбеков Санжар

Ә»

Кенжебаева Айжан

Дулат Ақниет

Казбекова Аружан

Құмар Әлімжан

2 «Б»

 

 

Шерияздан Мұхаммад

Ықсан Медхат

3 «А»

Хамитова Камила

Сайлау Арсен

Жоламан Алина

Бауыржанқызы Қарлығаш

Әділбек Алмат

3 «Ә»

 

Мукушева Диляра

Хуантах Нұрлыгүл

Юсупова Дильназ

Сатыбаева Айша

Кульбаева Айдана

3 «Б»

 

Исеев Елдар

Уахитова Томирис

Еркебұлан Ертуар

Макишев Ақназар

Тасболатов Нурислам

4 «А»

 

Омар Назира

Джелкубаев Томанай

Каждаров Алдияр

Темірболат Бауыржан

4 «Ә»

Жылқыбай Назерке

Байғал Дархан

Ербатыр Ержан

Нияз Әмір

Муратхожина Адия

Жәкенова Мадина

4 «Б»

 

Ықлас Ахмед

Сартай Жания

Нұрғалиев Арғын

Садриден Ерсолтан

4 «В»

 

Талғатбек Аружан

Кумарова Анел

Муратова Аружан

 

 

Математикапәнінен орын алған оқушылар тізімі

 

 

сынып

І орын

ІІ орын

ІІІ орын

1 «А»

Әлхан Нұрхасан

Арын Қырмызы

Дабылханов Әлішер

Жанкаринова Жансая

1 «Ә»

Айтбаев Асланбек

Жакен Мақсат

Мұстафа Мерей

Исмагулова Алима

1 «Б»

Куспекова Амина

Баталов Санжар

Рымғали Айбек

Онбаева Томирис

Абжат Томирис

Курмангалиева Айдана

1 «В»

Апушев Тамерлан

Утенов Амир

Жақсылыкова Саулеш

Таукенов Алимжан

2 «А»

Рахімберді Жәңгір

Укенова Аружан

Шайман Ахмет

Орсариева Нұржамал

Шабенова Аружан

Ә»

 

Нұрғазина Қарақат

Айбекқызы Асылы

Хамза Әдият

Сагындық Адина

Капезов Думан

Қуантай Дария

Бимаганова Надира

2 «Б»

 

Бәкір Дәрия

Ермат Алихан

Марданов Сағындық

Қаиркенова Мадина

Масагутов Тамерлан

Турдабекова Алуа

3 «А»

 

Апушева Аружан

Жұмағали Сырымдат

Мадеткаримова Замзагүл

Сакен Алдияр

Аймулдина Айгерім

Абылқас Аружан

3 «Ә»

 

Нұрқасым Ахмади

Әлімхан Әділхан

Дюсимбинов Альнур

Сергазин Әмірлан

Хабзаиров Султан

3 «Б»

Қайролла Елнұр

Ахмедия Еркебұлан

Басинбеков Ерлан

Ануарбек Ильнур

Сейфулла Амира

4 «А»

 

Арын Рабиға

Токтаганов Турлыхан

Саттыбаев Саят

Қайдар Бексұлтан

Қайдаров Әмір

4 «Ә»

 

Өмербаева Алима

Бақытова Айшат

Нуркенова Алуа

4 «Б»

Қаирбек Хайдар

Әлімжан А

Абдыгалиев

Утенова Анел

Сақтасынов Ералы

4 «В»

 

Кабиденова Адина

Қайролла Ескелді

Рустемова Аружан

Еңсебаева Салтанат

 

 

 

 

 

Сынып

І орын саны

ІІ орын

саны

ІІІ орын

саны

Жүлделі орындар саны

1

1 «А»

4

3

8

15

2

1 «Ә»

3

3

6

12

3

1 «Б»

3

4

5

12

4

1 «В»

3

3

6

12

5

2 «А»

1

7

9

17

6

Ә»

1

7

10

18

7

2 «Б»

1

7

10

18

8

3 «А»

1

6

8

15

9

3 «Ә»

1

8

6

15

10

3 «Б»

1

7

7

15

11

4 «А»

1

6

6

13

12

4 «Ә»

1

6

6

13

13

4 «Б»

1

6

6

13

14

4 «В»

 

6

4

10

 

Барлығы

22

79

97

198

Жоғарыда келтірілген кестеден 1-4 сыныптар арасында жүлделі орындары басым сыныптар: 2 «Ә», сынып жетекшісі Тулеутаева Т.Б.., 2 «Б» сынып жетекшісі Сергазина А.А., 2 «А» сынып жетекшісі Жомартова Д.Х.

5-11 сыныптар арасындағы оқушылардың пән олимпиадасы 2012 жылдың 20 қарашасында өткізілді.

Олимпиаданың мақсаты:

- ғылым негіздерін оқуға бейімділік пен қызығушылық танытатын дарынды оқушыларды анықтау;

- пән бойынша теориялық білімдер мен тәжірибелік біліктілікті терең  меңгеруге көмектесу;

- көптілділікті дамыту, шет тілдерді оқуға қызығушылықты арттыру;

- оқушылардың компьютерлік сауаттылығын жетілдіру;

- облыстық олимпиадалық резерв құрамына мектептің құрама командасын анықтау.

Олимпиадаға 5-11 сыныптар аралығындағы оқушылар қатысты, барлық қатысқан оқушылар саны – 436, 9 оқушы денсаулығына байланысты олимпиадаға қатыса алмады.

Оқушыларға 11 пән бойынша (математика, физика, информатика, химия, биология, география, қазақ тілі мен әдебиеті, орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі, француз тілі, тарих, құқық негіздері) тапсырмалар дайындалды.

9-11 сыныптарға облыстық пән олимпиадасының тапсырмалары берілді. 5-8 сынып оқушыларына ойлау қабілеттерін дамытуға арналған, күрделендірілген тапсырмаларды пән мұғалімдері дайындады.

Барлық қатысқан 436 оқушының ішінен 231 оқушы жүлделі орындарға ие болды. Оның ішінде І орынды 50 оқушы (21%), ІІ орынды 90 оқушы (39%), ІІІ орынды 91 оқушы (40%) иеленді. 6 «Б» сынып оқушысы Асетов Ануар ағылшын тілі пәнінен 8 сыныптарға арналған тапсырмларды орындап І орынды иеленді.

            Кейбір пәндер бойынша ІІ және ІІІ орындарға 3-4 үміткерден келді. Сонымен қатар мүлде І, ІІ, ІІІ орындарға ие болмаған пәндер бар: физика (9 сынып), математика (8 сынып), информатика (5-7, 11 сынып), география (11 сынып); І және ІІ орынға ие болмаған: информатика (8-10 сынып), физика (11 сынып), география (7 сынып); І орынға ие болмаған: физика (7-11 сыныптар), химия (9 сынып), математика (7 сынып), биология (10 сынып), география (8 сынып), құқық (11 сынып), Қазақстан тарихы (8 сынып), қазақ тілі мен әдебиеті (9, 11 сынып).

 

Пән

Сынып

I орын

II орын

III орын

Математика

5

Сейдіғали Елдос

Сүлейменов Мейірхан

Советқажиев Әлібек

Маратов Ерасыл

Майдан Әділ

Омарова Камила

6

Жүсіпбаева Айсұлу

Тәжібек Ербақыт

Ниетова Айгерім

Қатбек Рахат

Бейсенбаева Жанель

Шәкірт Ертүрік

Аманкулов Ерсұлтан

7

 

Тәжібек Абдуллах

Иманбаев Әлішер

Ермек Гүлназ

9

Сарсенов Сырым

Токумов Алдияр

 

10

Кабиденов Ануар

Абикеева Баян

 

11

 

Иманкулова Алия

Хамит Әділ

Сартаев Данат

Физика

7

 

Арманұлы Азамат

 

8

 

Тілектес Диас

Тимур Ескендір

Таржақаев Нұржан

10

 

Алибаев Мақсат

Жұмажан Рашида

11

 

 

Батыргужинова Айнур

Химия

8

Шантекова Айдана

Шахметов Алмаз

Сарсенбинов Ануар

Жанабаева Айгерім

Айтбай Әлібек

9

 

Қаирбекова Рабиға

Жанпеисова Ақмарал

Майдан Келбет

Жұмабай Нұрбану

10

Садық Шыңғыс

Мұқатай Сержан

Жұмабаева Анель

 

11

Балташ Риза

 

 

Биология

6

Жанат Мирас

Сүйіндік Нұртас

Сайлау Әлібек

Мубараков Мақсат

Зенов Әділет

Касенов Данай

7

Тастенова Дана

Ибраева Айдана

Камерденова Индира

Болат Гүлден

8

Мажит Қайыржан

Тасболатов Мадияр

Орынбек Алдияр

Измуханов Альфараби

 

9

Нығметулла Айгерім

Тастен Дариға

Еслям Мақсат

Габбасова Сания

Солтан Нұрай

Аманжол Айдана

Қайыржан Алихан

Рахмаш Дина

Кауметова Кымбат

Бахтиярова Шынар

10

 

Мусалимова Мерей

Сергазина Лязиза

Кубентаева Айжан

11

Калимова Нұрғиза

Булатбаев Даулет

Қайырбек Айгерім

 

ИВТ

8

 

 

Әбек Еркін

9

 

 

Асамбаев Алишер

10

 

 

Маратов Нұркен

Тасболат Алмат

География

5

Жасқайрат Рахат

Баркен Арайлым

Бақтиярова Алтынсара

Оңғар Рамазан

Байронова Малика

Кенжебаева Алуа

6

Боранжан Абылайхан

Иманбек Әли

Сарыбай Аружан

 

7

 

 

Жұматай Нұрсұлтан

8

 

Доскиреева Диана

Исеева Джамиля

 

9

Сәкен Айым

Аукенов Мұхтар

Апушев Еламан

Сайдаш Әділет

Азданбекова Майжан

Рыспаева Камила

10

Сәкен Әділет

Ықлас Айжан

Әлмұқашева Дина

Акишева Айнагүл

Ардагелдіқызы Ақбота

Құқық

9

Исенова Фатима

Наурызбай Арнұр

 

10

Сұлтан Іңкәрім

Баймуратова Диана

 

11

 

Совет Ералы

Белгібай Нұржан

 

Қазақстан тарихы

5

Зекенов Ғалымжан

Айтмағамбетов Мирас

Қабиден Мәдина

Олжекенова Сымбат

Қаирханова Камиля

Абай Зарина

Шамшиденов Мадияр

6

Сатыбаев Данияр

Мағауина Аяулым

Сағынғалиев Ернұр

Болатхан Арман

Солткенов Темірлан

Болатбек Әли

Баймаханова Аружан

7

Төлеухан Жұлдызай

Рымбаев Әкежан

Сұлтанов Аслан

Разхан Алмас

Тлегенов Айтемір

Асан Арман

Зейнолла Жалғас

Омаров Данат

8

 

Исинова Сабина

Жақсылықова Наргүл

Қайролла Әлнұр

Бастемиев Айбек

9

Мұстафа Мариям

Мақажан Алия

Бауыржан Әділхан

 

10

Қайкен Темірлан

Ақтанов Жандос

Бастемиев Мерғалым

Теміров Едіге

11

Әскербек Ақерке

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

5

Момынтай Әйгерім

Әбен Динара

Тлебалды Лағыл

Оразбай Мирас

Мусин Тілеухан

Жұмажанова Мұнтаз

Мырзаәлі Жалғас

Какенова Диана

6

Шамгалиева Айдана

Болат Аймөлдір

Басынбекова Камила

Ахметова Айман

Таукенова Алина

7

Қозыбаева Гүлжахан

Какенова Мадина

Айбекқызы Аяулым

Басынбекова Дана

Коканова Аружан

Дербисов Айбек

Жанайхан Назым

8

Мейрамова Асем

Файзуллин Арслан

Темірбай Рамина

Алдоңғар Гүлжан

Кайсина Рысгүл

9

 

Курманова Аделия

Мыңжасар Меруерт

Сағадатова Мақпал

Жұмажанова Іңкәр

10

Тұрархан Қымбат

Рахимжанова Рахила

Кашкенова Айым

Еркебұлан Жанар

Анасаова Дина

Касымова Айым

 

11

 

Заманбек Нұрсұлтан

 

Ағылшын тілі

5

Асылханова Томирис

Капезова Милана

Әділбек Сабина

Нуртазина Аружан

6

Кузекеева Айдана

Камбарова Айдана

Тоқтар Нұртас

Қалы Нұрболат

Абылкасимова Томирис

Асхат Тоғжан

Мукашева Аяулым

Сембаева Аяна

7

Кайдарова Малика

Касимова Малика

Науразбаева Надира

Жакен Фаризат

Дисенова Шакира

8

Асетов Ануар (6)

Шамышева Анаэль

Мереке Нурия

Капенова Жанель

9

Кажатова Жұлдыз

Қаирбек Әділбек

Маймаков Жандарбек

Жүрсінова Балжан

Альпеисова Камила

10

Бегежанова Малика

Атаханова Адина

Болатова Асем

Базарбек Ербол

Қазанбаева Айгерім

11

Ибраева Айгерім

 

Казангапов Абылайхан

Балтабаева Гүлден

Француз тілі

10

 

Жумбекова Рабия

 

Орыс тілі мен әдебиеті

 

5

Смагулова Алима

Айгожина Дина

Канибетова Аружан

Маратова Жасмина

6

Сыздыкова Анель

Амирова Аида

Хасенова Ақбота

Ихтаева Минура

 

7

Вакитова Айнур

Альжанова Адель

Исаканова Асем

8

Куантаева Алия

Тулеш Данеля

Садыкова Айдана

Даутова Адия

9

Пшембаева Фатима

 

 

10

Ажибек Айтжамал

Кашаубаева Дамира

 

11

Бактиярова Гульсум

 

Канапьянова Марал

 

  ДҒӘІЖО Канапьянова К.К., 68-17-07